Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł
Flotis API
Flotis API Integracja danych z systemami IT operatorów logistycznych
Co to jest Flotis API? Jest to nowa, bezpłatna funkcja w monitoringu pojazdów GPS Flotis. Teraz w bardzo prosty i intuicyjny sposób możesz zarządzać flotą. Jak to wygląda w praktyce? Dane lokalizacyjne Twojego pojazdu mogą być w czasie rzeczywistym, automatycznie przekazywane do systemów informatycznych operatorów logistycznych, firm kurierskich i dużych przewoźników, dla których jeżdżą Twoje pojazdy.
obrazek
icon-1Bezpłatna funkcja
icon-2Podgląd w czasie rzeczywistym
icon-3Automatyczne przekazywanie danych
icon-4Zdalny dostęp do wszystkich danych
obrazek
Integrujemy się z innymi Technologię mamy we krwi. Od ponad 10 lat tworzymy dla naszych klientów i partnerów oprogramowanie do monitoringu pojazdów GPS Flotis. Nasza nowa funkcja pozwala na integrację z innymi systemami.
Jak zacząć?
element-1 KROK 1. Zaloguj się na swoje konto Flotis a następnie w lewym dolnym rogu strony wybierz z menu "Ustawienia konta".
element-2 KROK 2. W menu ustawienia wybierz zakładkę: Integracja z operatorami logistycznymi i tam z listy wybierz integratora, do którego będziesz przekazywał lokalizację wybranych przez Ciebie pojazdów.
element-3 KROK 3. Skopiuj klucz API oraz Twoją nazwę w systemie i przekaż integratorowi lub operatorowi logistycznemu, któremu chcesz przekazywać dane o lokalizacji Twoich pojazdów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl