Masz pytania? BOK

Abonament 29pln/mc bez ukrytych kosztów.

Jeszcze nigdy pełna kontrola nad służbową flotą nie była tak tania.

Kim jesteśmy?

Dawid Nowicki

"Producentem usługi Flotis jest firma Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu, która specjalizuje się w tworzeniu systemów opartych na technologiach GPS oraz GPRS. Bardzo dynamiczny rozwój firmy umożliwia nam zdobywanie nowych obszarów rynku w dziedzinie usług związanych z telemetrią."

Dawid Nowicki
Członek Zarządu

MISJA

Chcemy być jedną z najlepszych firm oferujących usługi oparte na technologiach GPS oraz GPRS. Jako firma, w której pracuje młody, dynamiczny zespół wysokiej klasy specjalistów, dokładamy wszelkich starań, aby usługa Flotis cechowała się najlepszą jakością i niezawodnością. Pragniemy profesjonalnie obsłużyć każdego Klienta, niezależnie od wielkości floty w jego firmie.

USŁUGA FLOTIS

Flotis jest naszym autorskim rozwiązaniem, jesteśmy także producentem urządzenia, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksową obsługę posprzedażową i rozszerzać funkcjonalność naszego rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Usługa Flotis oparta jest na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i jest tworzona przez wysokiej klasy inżynierów z dziedziny elektroniki, telekomunikacji oraz informatyki. Każdego dnia Użytkownicy usługi Flotis zwiększają efektywność swoich firm oraz zmniejszają koszty związane z flotą pojazdów poprzez aktywne zarządzanie połączone z monitoringiem w czasie rzeczywistym (on-line). Nasi Klienci korzystają również z profesjonalnego wsparcia naszego personelu technicznego.