Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Flotis OBD: monitoring GPS i wstępna diagnostyka auta w jednym

Flotis OBD: monitoring GPS i wstępna diagnostyka auta w jednym

Nasza oferta została rozszerzona o kolejne urządzenie. Co nowego wniesie ono do usługi monitoringu GPS Flotis? Tym razem skorzystacie nie tylko z systemu lokalizacji pojazdów, ale także… odczytacie parametry pracy w autach. A wszystko w prosty i bezpieczny sposób. Poznajcie Flotis OBD.

Czym charakteryzuje się nasza nowość? Flotis OBD to niewielkie, kompaktowe i nowoczesne urządzenie, które można łatwo i szybko zamontować w samochodzie. Wystarczy wpiąć je do gniazda OBD II, znajdującego się wewnątrz auta - najczęściej pod kierownicą. Użytkownik nie ma zatem problemu z samodzielną instalacją i demontażem. Główną funkcją tego narzędzia jest monitoring pojazdów GPS. Wbudowany w urządzeniu odbiornik GPS pokazuje aktualną pozycję samochodu na mapie. Dzięki temu osoby zarządzające flotą pojazdów lub właściciele firm z autami służbowymi, mogą na bieżąco monitorować poczynania mobilnych pracowników albo sprawdzać lokalizację swoich samochodów. To z kolei pomaga w zarządzaniu pracą zespołu, transportem, a nawet w zmniejszaniu kosztów np. paliwa w firmie.

Wstępna diagnostyka auta

Istotną i bardzo praktyczną funkcją tego urządzenia jest możliwość przeprowadzenia wstępnej diagnostyki auta. Kierowca ma możliwość sprawdzenia obrotów silnika, temperatury chłodnicy czy numeru VIN. Należy jednak pamiętać, że sprawdzanie poszczególnych parametrów uzależnione jest od komputera pokładowego pojazdu.

Co więcej nasze urządzenie nie ingeruje w instalację elektryczną samochodu. Jest więc to idealne rozwiązanie dla leasingu, gdyż zachowuje się gwarancję producenta auta. Można zatem bezpiecznie z niego korzystać.

Wgląd zarówno w monitoring pojazdów GPS, jak i wstępną diagnostykę aut dostępny jest również z poziomu aplikacji Flotis Manager. Program ten dostępny jest w systemach: iOS i Android.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl