Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Flotis zamontujesz na miejscu - lokalizacje w których znajduje się montaż.

Flotis zamontujesz na miejscu - lokalizacje w których znajduje się montaż.

Każdemu szefowi zależy na tym, by jego firma prosperowała jak najlepiej. Najważniejsi oczywiście są oddani pracownicy, ale dużo dają pozornie niewielkie zmiany, które okazują się niezbędne do spokojnego i efektywnego prowadzenia biznesu. Dla właścicieli, którzy posiadają floty samochodowe taką niewielką, aczkolwiek niemal niezbędną zmianą, okazuje się montaż monitoringu pojazdów Flotis.

Czym jest monitoring pojazdów Flotis?

Monitoring pojazdów pozwala na ich zlokalizowanie w Polsce, Europie, a nawet na całym świecie. Dzięki niemu każdy właściciel, który postanowił zamontować usługę Flotis śpi spokojnie, wiedząc, że w bardzo prosty sposób może monitorować i lokalizować wszystkie swoje pojazdy. Mało tego! Flotis pozwala na zwiększenie efektywności firmy i obniżenie kosztów, które wynikają z posiadania floty. Czy nie tego potrzebuje każdy właściciel biznesu?

Montaż to błahostka.

Nasuwa się pytanie, gdzie i w jaki sposób zamontować urządzenia Flotis? Dzięki punktom zlokalizowanym na terenie całego kraju jest to niemal tak proste, jak zakup bułek na śniadanie.

‘Wystarczy znaleźć ten najbliższy, a później pozwolić na działanie naszym pracownikom. Bardzo dbamy o to, żeby eksperci ds. montażu byli wykwalifikowani i profesjonalnie podchodzili do swojej pracy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy punkt montażu to wizytówka naszej firmy i chcemy, żeby klienci byli w 100% zadowoleni ze współpracy z nami na wszystkich etapach.’ - mówi Patryk Treumann, Flotis. 

Czy monitoring pojazdów Flotis jest dla Ciebie?

Tak! Jeśli tylko posiadasz flotę pojazdów, możesz być pewien, że urządzenie jest dla Ciebie. Potwierdza to ponad 3000 firm, które zdecydowały się na montaż monitoringu Flotis. Pozwoliło im to uniknąć naprawdę wielu przykrych sytuacji, a przy tym zoptymalizowali swoje działania, zwiększyli efektywność i zredukowali koszty prowadzenia działalności. A to wszystko dzięki jednej, niewielkiej zmianie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl