Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Flotis zamontujesz tam, gdzie chcesz! Sprawdź lokalizacje, w których dostępny jest montaż

Flotis zamontujesz na miejscu - lokalizacje w których znajduje się montaż.

Przedsiębiorca trzymający rękę na pulsie to ten, któremu zależy, by firma prosperowała jak najlepiej. A taki nie boi się rozwiązań, które optymalizują koszty w przedsiębiorstwie, a także dbają o bezpieczeństwo pracowników, zwłaszcza we flocie. Chcąc wdrożyć zmiany, warto zapoznać się bliżej z monitoringiem pojazdów Flotis.

Co to jest monitoring pojazdów?

To system, który pozwala na zlokalizowanie pojazdów w Polsce, Europie, a nawet na całym świecie. Manager floty lub właściciel przedsiębiorstwa może zamontować go w każdym samochodzie należącym do firmy. Wówczas nie tylko śpi spokojnie, bo wie, gdzie znajdują się jego pojazdy i może je śledzić na bieżąco, ale także ma świadomość realnego podwyższenia efektywności pracowników i obniżenia kosztów floty.

Montaż to prosta sprawa!

W jaki sposób można zamontować urządzenia do monitoringu Flotis? Wystarczy znaleźć odpowiedni punkt montażu Flotis tutaj. Oferujemy montaż w siedmiu województwach i stale dodajemy nowe punkty.

  •  Znajdź najbliższy punkt montażu Flotis w swoim województwie i zgłoś się do naszych specjalistów. Nasi eksperci są w pełni wykwalifikowani i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Wiemy, że każdy punkt montażu to wizytówka naszej firmy i wierzymy, że Klienci, którzy z niego wracają są w pełni zadowoleni zarówno z systemu Flotis, jak i z wykonanej usługi jego montażu – mówi Jakub Wesołowski, Flotis.

Sam montaż nie trwa długo, a do tego jest bardzo łatwy! Niezależnie od typu urządzenia, każdy z naszych punktów z przyjemnością go dla Ciebie wykona.

Czy to rozwiązanie dla mnie?

Jeśli jesteś właścicielem floty pojazdów, to możesz być pewny, że to urządzenie doskonałe dla Ciebie! Potwierdza to również 3 000 firm, które już korzystają z usługi monitoringu pojazdu Flotis.

To nie tylko uniknięcie przykrych sytuacji, ale także bieżąca optymalizacja kosztów, związanych z posiadaniem floty. Dodatkowo, monitoring Flotis zwiększy efektywność Twoich pracowników, a Ty będziesz mógł ich nagradzać za wydajną pracę.

Co możesz śledzić? Sprawdzaj lokalizację pozycji pojazdów oraz przebytej trasy online na mapie. Rejestruj najważniejsze dane o ruchu i postoju pojazdu, a także ustaw sobie alerty w aplikacji, które poinformują Cię o różnych zdarzeniach.

Zmień swoją firmę na plus – wprowadź monitoring pojazdów Flotis. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl