Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł
ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS - NOWY PANEL FLOTIS.PL

W połowie marca uruchomiliśmy dla Was zupełnie nowy pulpit. Początkowo zmiany zobaczyła tylko część klientów Flotis, ale od 29 marca nowy panel dostępny jest już dla wszystkich użytkowników. Zmiany, które wprowadziliśmy mają służyć prostocie użytkowania i wygodzie. Nowoczesny wygląd, lekkość pracy a także możliwość przedłużenia abonamentu online z poziomu własnego konta Flotis to zmiany, które pojawiły się na bazie Waszych sugestii. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje pomagające szybko zaadoptować się do nowej, jeszcze lepszej formy prezentacji danych.1. Szybki i prosty sposób na przejście z widoku mapy na listę pojazdów za pomocą przycisków znajdujących się w górnej części mapy. Ponadto możliwość pokazywania tylko pojazdów, które poruszały się w danym dniu.

 

2.  Na liście pojazdów widoczne są statusy danego urządzenia do monitoringu. W przypadku urządzeń z opłaconym abonamentem pojawia się status zielony a jeśli do końca abonamentu pozostało tylko kilka dni status widoczny jest na pomarańczowo a potem na czerwono.

 

3. Wygodny dostęp do tras historycznych możliwy jest z pozycji kalendarza widocznego w górnej belce ekranu. Natomiast w prawym dolnym rogu zlokalizowane są wykresy prędkości. W przypadku urządzenia Flotis OBD na wykresach widoczne są także parametry silnika.

 

4. Nowa zakładka SKLEP w menu panelu FLotis umożliwia samodzielne przedłużenie i opłacenie abonamentu online.
W sekcji „wygasające subskrypcje” pojawiają się automatycznie urządzenia, na których w kilku kolejnych dniach kończy się abonament.

 

W zakładce sklep poza zakupem abonamentu na kolejny okres można również w niezwykle prosty i szybki sposób zamówić i zapłacić za kolejne urządzenie do monitoringu pojazdów, które planujemy zamontować w zarządzanej flocie.

 

5. Zakładki STREFY i MIEJSCA to ta część serwisu, w której mamy możliwość zdefiniowania w prosty i intuicyjny sposób stref, w których mogą poruszać się wybrane pojazdy lub grupy pojazdów. Wyrysowanie i dodanie nowej strefy zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

 

6. Nowy wygląd i sposób generowania raportów spełnia najnowsze standardy projektowania rozwiązań webowych. Każdy z raportów możliwych do wybrania z rozwijanej listy ma poniżej opis z jego przeznaczeniem.

 

7. Prosty i przejrzysty sposób generowania raportów umożliwia zarządzającemu flotą szybie sprawdzenie czy zarządzane przez niego pojazdy poruszają się również poza zdefiniowanymi godzinami pracy i/lub w weekendy i dni świąteczne.

 

8. Każde urządzenie/monitorowany pojazd może zostać przypisany do określonej i zdefiniowanej wcześniej grupy, która może charakteryzować się wybranym kolorem widocznym na mapie oraz na listach pojazdów.

 

9 . Każde urządzenie/monitorowany pojazd może zostać przypisane do określonej i zdefiniowanej wcześniej przez administratora grupy, którą wyróżnia się odrębnym kolorem. Dzięki temu zabiegowi pojazdy z tej samej grupy widoczne są na mapie pod jednym kolorem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl