Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Flotis – najlepszy w Polsce monitoring pojazdów bez umowy

Flotis – najlepszy w Polsce monitoring pojazdów bez umowy

Usługa Flotis dostępna jest na rynku od 2009 roku. Do tej pory z naszego monitoringu GPS skorzystało już tysiące firm. Po tylu latach owocnej pracy postanowiliśmy odświeżyć naszą ofertę i stworzyć innowacyjny produkt, jakiego do tej pory daremnie było szukać na polskim rynku. Co nowego zawiera nasza usługa i dlaczego jest unikalna w skali całej Polski?

W odnowionej ofercie Flotis znalazł się nowoczesny lokalizator do samochodu przeznaczony do montażu ukrytego. Dzięki temu, że odbiornik GPS jest zamontowany w niewidocznym miejscu w aucie, znacznie zwiększa to osobie zarządzającej samochodami firmowymi szansę odnalezienia pojazdu w razie jego kradzieży.

Lokalizator samochodu połączony jest z aplikacją Flotis Manager. To dzięki niej przedsiębiorca może monitorować służbowe auta oraz poczynania swoich pracowników. Aplikacja ta dostępna jest dla systemu iOS oraz Android, co znacznie zwiększa mobilność osób monitorujących sytuację w firmowej flocie. Z poziomu smartfona lub innego urządzenia elektronicznego manager lub właściciel firmy może w każdym momencie sprawdzić, m.in. aktualną pozycję auta, dane o prędkości pojazdu czy czas postoju pracownika. Funkcja ta daje możliwość dokładnego planowania trasy pracowników oraz ułatwia optymalizowanie wydatków związanych ze zużyciem paliwa. Co więcej, przedsiębiorca może otrzymywać powiadomienia, gdy pojazd służbowy wyjedzie z określonej strefy. Taka funkcja chroni dodatkowo jego mienie przed kradzieżą, bądź nieuczciwymi praktykami osób zatrudnionych. Za pomocą tak skutecznego monitoringu pojazdów GPS przedsiębiorcy mogą zwiększyć wydajność swoich firm i obniżyć koszty jej utrzymania.

System lokalizacji pojazdów Flotis jest rozwiązaniem z Polski, jednak jego zasięg obejmuje całą Europę, a nawet świat. Właściciele firm z flotą pojazdów, których pracownicy wykonują kursy międzynarodowe mogą na bieżąco monitorować realizowane przez nich zadania.

Łącząc wszystkie powyższe zalety można śmiało stwierdzić, że nasza usługa jest unikatowa w skali całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty 😊

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl