Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Jak działa monitoring GPS?

Jak działa monitoring GPS?
Jesteś właścicielem firmy z flotą pojazdów i chciałabyś wiedzieć gdzie się one aktualnie znajdują? Myślisz o usłudze jaką jest monitoring GPS, ale masz wątpliwości co do jego działania? W tym artykule wyjaśnimy czym dokładnie jest lokalizowanie pojazdów GPS, a także spróbujemy przybliżyć, jakie korzyści wiążą się z korzystania z niego.

Monitoring GPS swoje zastosowanie znajduje głównie w firmach zajmujących się handlem, transportem, dystrybucją czy usługami. Pozwala on na szybkie i proste lokalizowanie floty pojazdów. W zależności od firmy monitoring może obejmować teren Polski, a także Europy jak i całego świata. Usługa, jaką jest monitoring GPS zdecydowanie ułatwia prowadzenie firmy, a także sprawia, że w łatwy sposób można zarządzać jej wydatkami. Tego rodzaju rozwiązanie świetnie się sprawdza zarówno u małych, średnich, jak i dużych firm.

Przykładem takiego rozwiązanie jest nasza usługa Flotis, która na rynku pojawiła się w 2009 roku. Od tamtej pory z monitorowania pojazdów skorzystało już tysiące firm. W ofercie Flotis znajduje się nowoczesny lokalizator do auta, który przeznaczony jest do montażu ukrytego. Połączony jest on z aplikacją Flotis Manager, która pozwala przedsiębiorcom na monitorowanie swoich pojazdów służbowych oraz pracę swoich pracowników. Aplikacja dostępna jest w dwóch najpopularniejszych systemach: Android oraz iOS, dlatego skorzystać z niej może niemal każdy.

Co więcej przy użyciu smartfona czy tabletu właściciel firmy lub osoba chcąca monitorować sytuację w firmowej flocie może w dowolnym momencie sprawdzać np. lokalizację wybranego pojazdu na mapie, dane dotyczące prędkości pojazdu czy czas postojów pracownika. Flotis pozwala także na wprowadzenie podziału czasu jazdy na służbowy i prywatny, grupowanie pojazdów oraz rejestr faktur paliwowych. Ułatwia to zoptymalizowanie wydatków firmy związanych ze zużyciem paliwa, idąc dalej przedsiębiorcy mogą zwiększyć wydajność swoich firm, a także obniżyć koszty jej utrzymania.

Dzięki temu, że urządzenie GPS jest zamontowane w niewidocznym miejscu, nie powoduje to dyskomfortu pracownika spowodowanego ciągłą obserwacją, jak również zwiększa szansę na odzyskanie pojazdu w przypadku kradzieży.

System lokalizacji pojazdów, jakim jest Flotis obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę, ale także Europę i cały świat. Jest to więc idealne rozwiązanie nawet dla firm, które wykonują na co dzień międzynarodowe kursy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl