Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł
Chcesz zniżkę 100zł na pierwsze urządzenie? Zadzwoń: 798 30 60 90

Jak działa monitoring GPS?

Jak działa monitoring GPS?
Jesteś właścicielem firmy z flotą pojazdów i chciałabyś wiedzieć gdzie się one aktualnie znajdują? Myślisz o usłudze jaką jest monitoring GPS, ale masz wątpliwości co do jego działania? W tym artykule wyjaśnimy czym dokładnie jest lokalizowanie pojazdów GPS, a także spróbujemy przybliżyć, jakie korzyści wiążą się z korzystania z niego.

Monitoring GPS swoje zastosowanie znajduje głównie w firmach zajmujących się handlem, transportem, dystrybucją czy usługami. Pozwala on na szybkie i proste lokalizowanie floty pojazdów. W zależności od firmy monitoring może obejmować teren Polski, a także Europy jak i całego świata. Usługa, jaką jest monitoring GPS zdecydowanie ułatwia prowadzenie firmy, a także sprawia, że w łatwy sposób można zarządzać jej wydatkami. Tego rodzaju rozwiązanie świetnie się sprawdza zarówno u małych, średnich, jak i dużych firm.

Przykładem takiego rozwiązanie jest nasza usługa Flotis, która na rynku pojawiła się w 2009 roku. Od tamtej pory z monitorowania pojazdów skorzystało już tysiące firm. W ofercie Flotis znajduje się nowoczesny lokalizator do auta, który przeznaczony jest do montażu ukrytego. Połączony jest on z aplikacją Flotis Manager, która pozwala przedsiębiorcom na monitorowanie swoich pojazdów służbowych oraz pracę swoich pracowników. Aplikacja dostępna jest w dwóch najpopularniejszych systemach: Android oraz iOS, dlatego skorzystać z niej może niemal każdy.

Co więcej przy użyciu smartfona czy tabletu właściciel firmy lub osoba chcąca monitorować sytuację w firmowej flocie może w dowolnym momencie sprawdzać np. lokalizację wybranego pojazdu na mapie, dane dotyczące prędkości pojazdu czy czas postojów pracownika. Flotis pozwala także na wprowadzenie podziału czasu jazdy na służbowy i prywatny, grupowanie pojazdów oraz rejestr faktur paliwowych. Ułatwia to zoptymalizowanie wydatków firmy związanych ze zużyciem paliwa, idąc dalej przedsiębiorcy mogą zwiększyć wydajność swoich firm, a także obniżyć koszty jej utrzymania.

Dzięki temu, że urządzenie GPS jest zamontowane w niewidocznym miejscu, nie powoduje to dyskomfortu pracownika spowodowanego ciągłą obserwacją, jak również zwiększa szansę na odzyskanie pojazdu w przypadku kradzieży.

System lokalizacji pojazdów, jakim jest Flotis obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę, ale także Europę i cały świat. Jest to więc idealne rozwiązanie nawet dla firm, które wykonują na co dzień międzynarodowe kursy.

Znaczący jest również koszt usługi monitoringu Flotis. Roczny abonament to wydatek zaledwie 99zł (niecałe 9 zł miesięcznie). Postanowiliśmy również zmniejszyć formalności do minimum, dlatego by skorzystać z oferty nie ma potrzeby podpisania żadnej umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl