Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Nowości we Flotis!

Nowości we Flotis!

Wsłuchujemy się w głosy naszych użytkowników, dlatego wraz z nastaniem wiosny we Flotis zawitało kilka nowości.

Usługa Flotis pozwala na monitorowanie i łatwe lokalizowanie pojazdów. Dzięki temu każdy właściciel floty może zwiększyć jej wydajność, a także obniżyć koszty prowadzenia takiego biznesu. Cały czas eksperci starają się wprowadzać jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych użytkowników. Poniżej dwie nowe funkcje.

Raport w wersji PDF i CSV.

Dodaliśmy możliwość wygenerowania raportu w wersji PDF i CSV. W pierwszej z nich znajdziemy przejrzyste podsumowanie, a później bardziej szczegółowe dane dotyczące tras pojazdów. Druga wersja daje nam możliwość analizy i edytowania pliku. Wszystko po to, by korzystanie z Flotis było proste i funkcjonalne. Wcześniej dostępny był jedynie plik w wersji XLS. Pozwalało to na sprawdzanie i edytowanie danych. Teraz z jednej strony mamy dokładny i czytelny opis tras, a z drugiej nadal możemy zmieniać i edytować informacje z całego miesiąca.

Udostępnianie lokalizacji.

Drugą rzeczą i totalną nowością jest funkcja udostępniania lokalizacji pojazdów dla osób, które nie posiadają konta we Flotis. Jeśli klient jest wymagający i chce na bieżąco sprawdzać gdzie znajduje się jego towar - nie ma problemu! Wystarczy wysłać linka do mapki. Klient w bardzo prosty sposób uzyska czasowy dostęp do lokalizacji pojazdu z transportem towaru. Co ważne, to właściciel konta we Flotis ustala jak długo udostępniać te dane.

Każda z wyżej opisanych funkcji pozwala na wydajniejsze korzystanie z Flotis. Czytelne raporty, możliwość edytowania danych, udostępnianie lokalizacji pojazdów każdemu – nie tylko naszym użytkownikom. Dodatkowo inne liczne funkcje, które się nie zmieniły i z których nadal można w pełni korzystać. Wszystko to zostało wdrożone przez ekspertów, którzy wsłuchują się w głosy naszych klientów i rozumieją co należy zmieniać i ulepszać, a co już teraz zdaje egzamin w 100% i powinno pozostać bez zmian.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl