Zadzwoń: 798 30 60 90
Zadzwoń: 798 30 60 90
do kasy suma: 0,00 zł

Styl jazdy pracownika w ofercie monitoringu GPS Flotis

Styl jazdy pracownika w ofercie monitoringu GPS Flotis

Poprawa bezpieczeństwa wśród pracowników, spalanie paliwa na niższym poziomie, mniejsza eksploatacja pojazdów służbowych – to tylko kilka możliwych zmian, jakie można wprowadzić do firmy dzięki naszej nowej usłudze w ofercie Flotis. Wystarczy monitorować… styl jazdy pracowników. Jak to działa i dlaczego może wnieść do przedsiębiorstwa realne korzyści finansowe?

Nasza usługa Flotis to nowoczesny monitoring pojazdów GPS od twórców systemu Yanosik, który na rynku funkcjonuje od 2009 r. To skuteczne narzędzie do efektywnego zarządzania flotą, pracownikami i ich działaniami w terenie. W ramach naszego rozwiązania, poprzez montaż odbiornika GPS, przedsiębiorcy mogą sprawdzić aktualną pozycję pojazdów i zabezpieczyć się przed ich kradzieżą. Od teraz idziemy o krok dalej i wprowadzamy do swojego pakietu kolejną innowacyjną funkcję, dającą szersze spojrzenie na funkcjonowanie firmy: styl jazdy pracownika.

Bezpieczna jazda opłaca się przedsiębiorcy

Nasza nowa funkcja, styl jazdy kierowcy, pozwala na odpowiednią analizę zachowań pracowników za kółkiem. Wiedza ta może wpływać na poprawę ich bezpieczeństwa, poprzez motywowanie kierowców do zmiany złych nawyków podczas jazdy. W efekcie pracownicy mogą prowadzić auto mniej ryzykownie, czyli bez gwałtownych zmian pasów, przyspieszeń i hamowań, co ma także znaczny wpływ na mniejsze spalanie paliwa i eksploatację auta. W przypadku przedsiębiorstw może to przynieść spore oszczędności, także w zakresie ograniczenia kosztów serwisu aut czy ubezpieczeń komunikacyjnych, ze względu na niższą szkodowość floty – wyjaśnia Jakub Wesołowski, monitoring pojazdów Flotis.

W systemie GPS Flotis styl jazdy pracownika zobrazowaliśmy liczbowo, gdzie wartość 0 oznacza najniższą, natomiast 10 najwyższą ocenę dla kierowcy. Dodatkowo do odpowiednich wartości przypisaliśmy właściwą kolorystykę kojarząca się bezpośrednio z poziomem bezpieczeństwa prowadzenia pojazdu przez kierowcę: czerwony to zły styl jazdy, żółty - średni, a zielony - dobry. W ten sposób menedżerowie floty już na pierwszy rzut oka mogą ocenić poziom bezpieczeństwa pracowników za kółkiem.

Styl jazdy pracowników w ofercie Flotis ZA DARMO

Nowa usługa wchodzi w skład podstawowego pakietu systemu GPS Flotis. To jedyny taki monitoring pojazdów w Polsce, który oferuje taką możliwość w standardowej ofercie bez dodatkowych opłat. Osoby zarządzające flotą pojazdów mogą nie tylko monitorować styl jazdy kierowców, planować i obserwować progres pracy osób na terenie Polski, Europy czy całego świata, ale także otrzymywać alerty i powiadomienia w przypadku jakichkolwiek incydentów, np. wyjazdu auta z konkretnej strefy czy tras wykonywanych poza godzinami pracy. W ten sposób przedsiębiorca może uchronić się przed kradzieżą pojazdów czy przewinieniami ze strony nieuczciwych pracowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl